Дитячі коляски Verdi (Польща)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Дитяча коляска Verdi Avenir 2в1 - красива і надійна польська коляска відмінного від виробника. У ній вдало поєднуються сучасний дизайн і технології. Стійкий алюмінієвий каркас і чудові забарвлення, комфорт і безпека оцінять активні сучасні батьки. Люлька коляски Verdi Avenir: Монтується по ..
6,600 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Розмір коляски - 95*60*127 см Розмір коляски в складеному вигляді - 92*52*57 см Розмір люльки - 75*37*20 см Вага рами - 8 кг Особливості дитячої коляски Verdi Faster: передні колеса поворотні з фіксатором центральний гальмо подвійна амортизація конструкція з алюмінію ручка обшита..
6,999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Красива і стильна дитяча коляска Verdi Pepe Eco Plus Dynamic 3в1 - це вдосконалена модель попередньої коляски Verdi Pepe Eco. Наваторский дизайн коляски - гідний уваги молодих батьків. У візку все продумано до дрібниць - сучасний дизайн, легка алюмінієва конструкція, еко матеріали. Все це дозволить ..
9,039 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Прекрасна дитяча коляска Verdi Vango 2в1 з'явилася на ринку в 2016 році. Відрізняється своєю оригінальністю і заслуживате звання - стильна коляска. Давно всім відомо, що польські коляски є одними з самих надійних та якісних колясок. Коляски Verdi - дуже хороші коляски. Вам варто купити її, якщо хоче..
8,900 грн.
Базовано на 0 відгуках.
Яндекс.Метрика