Види дитячих колясок і призначення

Кожен молодий батько стикається з проблемою вибору дитячої коляски. У сучасному світі при такому стрімкому зростанні технологій, вибір дитячої коляски не таке вже й проста справа. Існує величезна кількість різновидів дитячого «транспорту». Дитячу коляску варто почати вибирати ще задовго до того, як ваш малюк повернеться з пологового будинку. Перед тим, як зупиниться на своєму виборі вам необхідно визначитися, яка саме модель вам підходить. Дитячі коляски можна розділити на кілька категорій, таких як:

Коляски люльки. Це дуже зручний і універсальний варіант коляски, де ваш малюк завжди буде захищений від негоди і різних зовнішніх факторів. Також до плюсів такого виду коляски можна віднести, можливість від'єднання верхній частині, для зручного транспортування в автомобілі. У такий коляски дуже хороша амортизація, що дозволить вашому малюкові з комфортом переміщатися по вулиці.
Але у такої коляски є і мінуси. Це насамперед великі розміри і вага. 
Якщо даний вид дитячого транспорту вам не підходить, то вам варто звернути увагу на ще один варіант коляски.

Прогулянкова коляска. Така коляска підходить для старших малюків і основними її особливостями є маленька вага і зручність складання та розбирання. До мінусів даної моделі можна віднести, відсутність належного комфорту і непрактичність у сувору погоду.

Коляски тростини. Це один з видів прогулянкової коляски, особливість якої полягає в її легкої розбирання і збірки, а також у можливості без проблемної транспортування навіть у громадському транспорті. Мінуси даної коляски полягають у тому, що вона не підходить для прогулянок в осінньо — зимовий період.
До однієї з найпоширеніших і зручних варіантів коляски відноситься коляска - трансформер. Такий вид коляски відрізняється від інших тим, що в ній люльку можна легко перетворити на сидіння, як у прогулянковому варіанті коляски. Таку коляску найчастіше вибирають молоді батьки, так як в ній практично немає мінусів. Єдиним недоліком можна вважати значну громіздкість цієї моделі.

Універсальні коляски. Даний тип колясок можна вважати одним з найбільш унікальних серед всіх різновидів дитячих колясок. Основною особливістю можна вважати можливість установки на єдину платформу різних видів колисок, в тому числі і автомобільне сидіння. У такій колясці відсутні мінуси, крім високої ціни.

Перед покупкою дитячого візочка вам варто звернути увагу на такі фактори як: зручність використання, ви повинні розуміти, в яких умовах ви будете використовувати свою коляску, якщо ви живете за містом вам потрібно вибирати коляску з хорошою підвіскою і добрими колесами. У міських умовах при прогулянках по рівному асфальту підвіска не так важлива і ви зможете заощадити свої фінанси. Пам'ятайте, що саме вам доведеться гуляти з малюком, з цього коляска повинна підходити саме вам по ергономіці, що дозволить вам не витрачати зайву енергію при прогулянці.
Також молодим батькам варто звернути увагу на матеріал з якого виготовлена дитяча коляска. Вибирати варто натуральні тканини з найменшим додаванням синтетики. 
Пам'ятайте, що дитячі коляски вимагають до себе належного відходу. Намагайтеся після кожної прогулянки протирати коляску вологою ганчіркою, тримайте її в сухому місці, волога може швидко зіпсувати вашу коляску. Металеві деталі варто змащувати машинним маслом, для того що б не допустити іржі деталей. При правильному виборі та використання вашого першого транспортного засобу, прогулянки доставлять вам неймовірне задоволення.

Яндекс.Метрика