Коляска Camarelo Carmela Детская коляска Dada Paradiso Group Sweet Trip 2в1 Коляска Camarelo Sevilla Коляска Camarelo Avenger Детская коляска Camarelo Figaro
Рекомендовані

Коляски Camarelo и Dada Paradiso Group | Omi.com.ua

23.09.2016

У зв'язку із зростаючою модою на спорт і здоров'я, сучасний житель мегаполісу здатний загубитися серед різноманітних видів спортивних секцій. Багато перебігу, запозичені із Заходу, у наш час набувають особливої популярності. Серед інших можна виділити Пілатес, назва якого відповідає прізвища засновника. Спочатку система пілатес була розроблена для реабілітації та відновлення поранених під час Першої Світової Війни. Далі цю систему вправ запозичили балерини і танцівниці. В наш час пілатес ..

Детальніше
22.09.2016

Народження малюка – найщасливіша мить. Батьки, які прагнуть оточити його турботою і комфортом з перших днів життя. У списку необхідних покупок – ліжко, великий асортимент яких ставить у скрутне становище майбутніх батьків. Вибір дуже важливий, адже в ній малюк проводить найбільше часу в перший рік свого життя. Критерії вибору ліжечка для немовляти Безпека Поверхня ліжечка не повинна мати тріщин або розламів. Тріски можуть поранити малюка. Відстань між планками – мінімальне, що б не заст ..

Детальніше
22.09.2016

Осінь – це період, який у всіх асоціюється з золотим листям, останніми сонячними теплими днями, підбадьорливої ранковою прохолодою. Не варто забувати, що осінь – це ще й пора простудних захворювань. У цей сезон рівень захворювання вища у кілька разів, порівняно з зимовим або весняним періодами. Профілактика – це найкращий спосіб запобігти свій організм від застуди, і вдосталь насолодитися осінньою порою. Також це набагато дешевше, ніж лікування.  Необхідно дотримуватися кількох правил. Пе ..

Детальніше
22.09.2016

Кожен молодий батько стикається з проблемою вибору дитячої коляски. У сучасному світі при такому стрімкому зростанні технологій, вибір дитячої коляски не таке вже й проста справа. Існує величезна кількість різновидів дитячого «транспорту». Дитячу коляску варто почати вибирати ще задовго до того, як ваш малюк повернеться з пологового будинку. Перед тим, як зупиниться на своєму виборі вам необхідно визначитися, яка саме модель вам підходить. Дитячі коляски можна розділити на кілька категорій, таки ..

Детальніше
22.09.2016

Придбання коляски - найбільш важлива і складна покупка при підготовці до появи на світ малюка. Молоді батьки повинні підходити до її вибору з усією відповідальністю. Звичайно ж, купуючи коляску для другого або третього малюка, можна врахувати попередні помилки, а от з першою дитиною складніше: відсутність досвіду і боязнь зробити щось не правильно - значить не обійтися без деяких знань, які допоможуть уникнути помилок і зайвих витрат при виборі дитячої коляски. Володіючи цією корисною інформа ..

Детальніше
Яндекс.Метрика